Dzisiaj jest: 23 października 2014 | Imieniny: Igi, Seweryna

Reklama - Google

Koncert z przesłaniem
wtorek, 03 grudnia 2013 14:51

alt Zróbmy coś dobrego razem! Wyposażmy wszystkie nasze dzieciaki w elementy odblaskowe! Weźmy udział w grudniowym koncercie w Pogorzeli!

Możesz świetnie się bawić i przy okazji przyczynić się do bezpieczeństwa najmłodszych z powiatu gostyńskiego. Wystarczy, że przyjdziesz 14 grudnia do Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury w Pogorzeli na koncert zespołu E.W.R. Zagrają również 99% i The Colt. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów będzie przeznaczony na zakup elementów odblaskowych dla dzieci. Start: godz. 18.00. Wejściówka: 5 zł. Koniecznie musisz tam być! Organizatorzy: Ekipa Wielkiej Rozkminy i pogorzelski dom kultury przy współudziale redakcji „Życia Gostynia”. (doti)

Śledź informacje o koncercie na facebooku zespołu E.W.R: www.facebook.com/events/214921915345568/?ref=ts&fref=ts oraz portalu „Życia”.

Raport dotyczący bezpieczeństwa na drogach w najnowszym wydaniu gazety.Dodaj tę stronę do ulubionych:

Reklamy Google

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W Internecie nie jesteś anonimowy.


Kod antyspamowy
Odśwież

Sonda

Czy kiedykolwiek zdarzyło ci się znaleźć pieniądze?

Wieści rolnicze

wiescirolnicze


Dodaj tę stronę do ulubionych:

Reklama - Google

Reklama

Zaremba Kompendium Agrotrade Mprint MAT-BRUK

Zajrzyj

oddaj krew BOIK Medyk 2014 Telewizja Gostyń Gaso-Gostyn Facebook

Najnowsze komentarze

 • Gostyń - powiat. Marysia odnaleziona
  [ komentarz usunięty przez administratora - niezgodny z regulaminem/net ykietą ] a nie sie beda wszyscy roszczulac nad jakas rozlelkana gowniara!
  22.10.14 14:34 | przez: Pamela
 • Gostyń. Zaginęła 13 - latka (AKTUALIZACJA)
  [ komentarz usunięty przez administratora - niezgodny z regulaminem/net ykietą ] a nie sie beda wszyscy roszczulac nad jakas rozlelkana gowniara!
  22.10.14 14:32 | przez: Pamela
 • Gostyń. Dlaczego Marysia to zrobiła?!
  W [ komentarz usunięty przez administratora - niezgodny z regulaminem/net ykietą ] sie przwraca tym gowniarzom teraz, niewdzieczna cholota i tyle. Mamusia i tatus mysla, ze jak gow...
  22.10.14 14:18 | przez: Pamela
 • Gostyń. Dlaczego Marysia to zrobiła?!
  Hahahahahah polowa tu napisane to klamstwo . haahhaha gostyn szuka sensacjii . [ komentarz usunięty przez administratora - niezgodny z regulaminem/ety kietą ] wan to da . tak klama...
  22.10.14 00:46 | przez: karol